ARKADAŞIYLA GİTTİ

Konya’nın Çumra ilçesinde yaşayan gencin Annesi, yakın arkadaşıyla ka-çmıştı! Talihsiz genç konuştu: Uy-gunsuz fotoğrafları vardı

Konya’nın Çumra ilçesinde yaşayan 36 yaşındaki Akile Doğan, yanına 2,5 yaşındaki oğlunu da alarak ka-yıplara karıştı. 4 evlilikten 5 çocuğu olan Doğan’ın oğlunun arkadaşı ile k-çtığı i-ddia edildi. Genç kadının 20 yaşındaki oğlu, “Konuşmalarını gördüm. Uygunsuz f-otoğraflar vardı” dedi.

4 resmi evlilik yapan Akile Doğan, son evliliğini Çumra ilçesinde yaşayan E.A. ile yaptı. Çiftin bu evliliklerinden A.O. isimli erkek çocukları dünyaya geldi. Akile Doğan, 4 Aralık günü 2,5 yaşındaki küçük çocuğunu da yanına alarak ka-y-ıplara karıştı. E.A. da çocuğunun hayatından endişe ettiğini belirterek polis merkezine gidip kayıp müracaatında bulundu. E.A. eşine b-oşanma davası da açtı. Doğan’ın kaçarken de evde bulunan altın ve paraları da alıp gittiği öğrenildi.

20 YAŞINDAKİ O-ĞLUNDAN KA-N DONDURAN AYRINTILAR!

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Akile Doğan’ın 20 yaşındaki H.C.M. annesinin küçükken kendisine i-şkence yaptığını söyledi. H.C.M. yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: “Ben çocukluğumda i-şkence gördüm. Annem göbek d-eliğime, burnuma, ku-lağıma iğne ve kü-rdan so-kuyordu. Evden çıkabilmek, gezmeye gidebilmek için bizi ya-ralayıp, hastaneye gö-türeceğim b-ahanesiyle bize bunları yapıyordu. Bunlar sürekli tekrarlanıyordu. Bir öz anne ç-ocuğuna bunları yapmazdı.

“BABAM İŞE GİTTİĞİ ZAMAN EVE ADAMLAR GELİYORDU”

Kendi gezebilmek için bizlere i-şkence yapıyordu. O zaman ilçede kalıyorduk. Babam işe gittiği zaman eve adamlar geliyordu. Bunları hatırlıyorum. Daha sonra kardeşimi alıp gitti. Babama da peşimden gelmeyin bu çocuk sizden değil demiş. Annem a-kol ve ma-dde ba-ğımlısı. Hareketleri normal değil. 5 senede bir evleniyor. Çocukları oluyor ve terk edip gidiyor. Kaçıp gittiği ü-vey kardeşimin hayatından e-ndişe ediyorum. Onun olduğu yerde eve giren çıkan belli olmaz.

“EN YAKIN ARKADAŞIMDI, UY-GUNSUZ FOTOĞRAFLARI VARDI”

Çocuğun p-sikolojisini bo-zacağını düşünüyorum. Konuştuğu çocuk eskiden benim en samimi olduğum arkadaşımdı. Konuşmalarını gördüm. Uygunsuz fotoğraflar vardı. Annem uzun bir süre beni aramadı. Annemi 7. Sınıfa gidinceye kadar pek tanımıyordum. 2-3 senede bir görüyordum” dedi. H.C.M. de kardeşinin hayatından endişe duyduğunu belirterek Savcılığa müracatta bulundu. Akile Doğan’ın p-s-ikolojik sorunları olduğu ve i-ç kullandığı da belirtildi

GEREKLİ YASAL İŞLEMLERİ BAŞLATTIK”

Ailenin avukatı Gülsen Pişmiş ise şunları kaydetti: ‘Gerek davalının beyanları, gerekse de davacı müvekkilin beyanların ve yazışma içerikleri sadakatsizliğin ve zinanın var olduğuna kesin bir şekilde işaret ediyor. Ancak hukuki olarak da bazı teknik detaylar nedeni ile davalının bu davranışları genel olarak sadakatsizlik olarak nitelendiriliyor. Dava ikame edilirken bir genel boşanma nedeni olarak evlilik birliğinin temelinden sarsılmasına dayanmak daha kesin bir sonuç vaad ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir