-TUĞBA EKİNCİ’DEN EKREM İMAMOĞLU’NA; CESARETİN VARSA, O ELİ TAM KALDIR-

O şimdi asker, canı neler ister şarkısıyla ünlenen Tuğba Ekinci’den her cümlesi kin, nefret, provokasyon dolu, aşağılık İmamoğlu paylaşımı:

“Ekrem İmamoğlu çok zorluyorsun iyi insan olmaya kendini. İçinden geldiği gibi ol, cesaretin varsa o eli tam kaldır videolarını izlemek istemeyen gençlere. K*rkak olma bu kadar, onlarda sana kafayı atar oturursun aşagı.

Sende suç yok. Sana babasının oğlu gibi davranan halkın suçu. Alın size İmamoğlu ben almıyorum. Hala normal bir aday göremiyorum ülkenin hayrı için.”

CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu, büyük bir skandala imza atarak esnafa hakaretler yağdırdı. Bununla da yetinmeyen Ekrem İmamoğlu’nun kontrolünü kaybederek esnafa fiziki temasta bulunduğu anlar kameralara yansımıştı. İmamoğlu’nun vatandaşla olan dialogunu Instagram hesabından paylaşan Ekinci, paylaşımın altına, “İnsanları tanımadan çok şımarttınız alın size İmamoğlu. Bu mu çok sabırlı çok kültürlü.” yorumunda bulundu.

“SENDE SUÇ YOK, HALKIN SUÇU”

Sende suç yok sana babasının oğlu gibi davranan halkın suçu alın size İmamoğlu ben almıyorum hala normal bir aday göremiyorum ülkenin hayrı için.” Aynı videoyu Instagram hikayesinde de paylaşan şarkıcı, “İnsanları tanımadan çok şımarttınız alın size İmamoğlu. Bu mu çok sabırlı çok kültürlü.” yorumunu yaptı.

-TUĞBA EKİNCİ’DEN EKREM İMAMOĞLU’NA; CESARETİN VARSA, O ELİ TAM KALDIR-” için bir yorum

  • 31 Mayıs 2019 tarihinde, saat 20:58
    Permalink

    Bu ne kahramanlık gösterisi böyle yıllardır sanatçısın kimin iftar sofrasına oturdun kimin derdine derman oldunda olanlara dil uzatıyorsun önce bir faydanı görelim sonra dünyayı kurtarırsın

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir